Klienditugi eesti keeles: 5687 6576

1. TELLIMINE MEIE LEHELT

Meie lehelt tellides, ei ole vaja teil end registreerida!

 1. Valige sobiv toode
 2. Lisage see ostukorvi
 3. Sisestage arve saaja ja kauba saaja kontaktid
 4. Valige endale sobiv transpordi teenus
 5. Kinnitage tellimus, vajadusel lisage lahtrisse, mis ilmub ostuprotsessi viimasel lehele, lisaküsimused
 6. Peale tellimuse saatmist, vaadatakse teie tellimus üle administraatori poolt, kes teatab teile toote tarneaja ja väljastab teile arve.

2. TRANSPORT

Meie valikus on 4 erinevat kohaletoimetamise viisi.

 1. Ostja tuleb ise järgi* (tasuta)
 2. Tallinna piires toome ise kohale 18.00-20.00 (tasuta)
 3. Cargobus kuller (tasuline)
 4. Cargobus pakiteenus (tasuta)
 5. Wisemile teenus kliendi ukseni (kliendi vastutusel, tasuline)

* Klient võib ka kaubale ise järgi tulla (E-R 17.00-21.00) ette helistades tel 5687 6576 meie aadressile Lõime 7a, Tallinn

3. TARNEAEG

Peale teilt tellimuse saamist vaatab portaali administraator teie tellimuse üle. Teeb kindlaks kas toode on meil kohapeal olemas, või peab toote tellima pealaost. Vastavalt sellele on toodete tarneajad erinevad. Teie tallimust saades teatab administraator täpselt teile, just teie toote eeldatava tarneaja ja selle sobivusel alles väljastab arve. Tarneajad varieeruvad 1 päev - 1,5 nädal. Kõik oleneb toote kättesaadavusest ja hetke laoseisust. Aga kindlasti leiame koos kliendiga parima ja kiireima variandi.

4. OSTMINE ja TAGASTAMINE

* I.M. Invest OÜ e-poe www.terma-baltic.com toodetele kehtivad kõik Eesti Vabariigi seadustes ettenähtud tagastamise tingimused ja õigused.
* Kliendil on õigus tehingust loobuda 14(neliteist) kalendripäeva jooksul peale kauba kätte saamist(VÕS § 56 lg 1). Võimalus toode vahetada tagasi rahaks või samaväärse toote vastu. Raha kantakse ostja arvele 48h (2 tööpäeva) jooksul peale kauba tagastust (VÕS § 56 lg 3, §194 lg 4).

* Tehingust loobumise tingimused:

 • kliendil on õigus tehingust loobuda 14(neliteist) kalendripäeva jooksul peale kauba kätte saamist(VÕS § 56 lg 1)
 • toode tuleb müüjale (I.M. Invest OÜ-le) tagastada hiljemalt 30 päeva jooksul peale loobumisavalduse esitamist (VÕS § 56 lg 3)
 • tagastatava kauba pakend peab olema rikkumata!
 • toode peab olema kasutamata!
 • kaubale tekitatud kahju ei tohi olla kliendi poolne.
 • kauba tagastamise kulud kannab Klient (max 10 EUR ,VÕS § 194 lg), välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on I.M. Invest OÜ poolt tehtud viga-praakkaup või toote mittevastavus tellitule.

* Pretensiooni esitamise tingimused:

 • kliendil on õigus esitada pretensioon toote lepingutingimustele mittevastavuse puhul 2 aastat peale kauba saamist (VÕS § 218 lg 2)
 • klient peab I.M. Invest OÜ poole pöörduma hiljemalt 2 kuu jooksul puuduse ilmemisest (VÕS § 220 lg 1)
 • ostjal on õigus nõuda toote asendamist või parandamist.Juhul, kui asja parandamine või asendamine ei ole võimalik või asja asendamisega põhjustatakse tarbijale põhjendamatuid ebamugavusi, on tarbijal õigus ka lepingust taganeda (nõuda raha tagastamist).

Kõikide muredega tegeleb klienditeenindus.

Meeldiva koostööni!

I.M. Invest OÜ

Tel: +372 5687 6576

Viimased